Speciální čerpadla

obrázek

Bronzová čerpadla

Bronzová čerpadla

Bronzová čerpadla s lopatkovým oběžným kolem pro přepravu vody, vína, octa a džusu. Pro správné fungování čerpadla používejte pouze čisté a neagresivní kapaliny, bez písku nebo jiných pevných nečistot. Speciální samonasávací systém umožňuje nasátí až z hloubky 6 m. Elektromotor je vybaven reverzním přepínačem, který umožní čerpadlu otáčení na obě strany. Dvousměrná rotace, získaná díky reverznímu přepínači, činí přenos snadnější, protože sací strana se může použít pro výtlak a výtlačná strana pro sání.
Samonasávací monobloková čerpadla

Samonasávací monobloková čerpadla

Samonasávací monobloková čerpadla s otevřeným oběžným kolem. Zpětný ventil uvnitř sacího výstupu zamezuje sifonovému efektu při zastavení a zajišťuje kdykoliv automatický restart. Čerpadlo nasává samo, i když je zaplněno jen částečně a je-li sací hadice zcela prázdná. Vhodné pro odčerpávání čistých a lehce znečištěných vod a v závlahových systémech.
Motorová čerpadla Speroni LH

Motorová čerpadla Speroni LH

Motorová čerpadla s čtyřtaktním benzínovým motorem, vhodná zejména pro odčerpávání lehce znečištěných vod z nádrží nebo stavebních výkopů a proudovém zavlažování , když není k dispozici elektrické připojení.
Vertikální čerpadla Speroni NGM a GFM

Vertikální čerpadla Speroni NGM a GFM

Vertikální čerpadla s odděleným motorem a hydraulikou čerpadla ponořenou v kapalině. Vhodné zejména pro odčerpávání nádrží nebo kalových nádrží v občanských a průmyslových zařízeních. Pro výtlak lehce znečištěné vody nebo neagresivních kapalin s vyšší teplotou jak 35°C.